بنر صفحه اصلی

4438 بازدید

53 درخواست همکاری

15 تیر 1399 تاریخ برگزاری

236 236 امتیاز کل

امتیاز داور (جهت مشاهده توضیحات داور کلیک کنید)

نام متقاضی : سید دانیال حسینی
عنوان : تولیدکننده موبایل
مکان : تهران
نوع همکاری : اعطای نمایندگی + جذب سرمایه
دسته بندی : موبایل، رایانه و مخابرات

از 48 رای

اشتراک گذاری در

ناشناس در 15 تیر 1399 گفته:

جالبه موفق باشید

گزارش

ناشناس در 22 تیر 1399 گفته:

سلام من مدیر شرکت کیهان اونگ نامدار هستم لطفا به ایمیل بزنید mohsen.boromand1@gmail.com

گزارش

ناشناس در 23 تیر 1399 گفته:

درود بر این جوان نابغه

گزارش

ناشناس در 24 تیر 1399 گفته:

موفق باشید

گزارش

ناشناس در 24 تیر 1399 گفته:

پیروز باشید

گزارش

ناشناس در 25 تیر 1399 گفته:

درود شما ای جوان کار آفرین. بنده در خارج از کشور به شما افتخار میکنم.برند شما در آینده از از برندهای محبوب خواهد شد. شما افتخار ایران هستید. ادامه بدهید موفقیت از آن شماست.

گزارش

ناشناس در 25 تیر 1399 گفته:

آقای دانیال من شخصا از این کار شما خیلی خوشحال شدم . امیدوارم موفق باشید در کارتون . من نمیدونم این مجری برنامه چطور شما رو تشویق نکرد. اصلا کارشون درست نبود.

گزارش

ناشناس در 25 تیر 1399 گفته:

افتخار میکنم به شما که برای پیشرفت ایران دست به همچین کاری زدید که واقعا کار ساده ای نیست . من از شما تا اونجایی که میتونم حمایت میکنم و از محصولات شما خریداری میکنم.

گزارش

ناشناس در 25 تیر 1399 گفته:

آقای سید دانیال حسینی گرامی، با سلام و درود بر شما، من در خارج کشور زندگی می کنم و بیش از 12 سال در واحد تحقیقی-تولیدی موبایل شرکت نوکیا کار می کردم. بخشی که من در آن مشغول بودم، واحد واسط میان تحقیق-توسعه و تولید انبوه بود که گوشی های طراحی جدید را در آنجا به تعداد محدود با سخت افزارهای مختلف (مثلاً ای.سی.های ساخت شرکت های متفاوت) و ویرایش های متفاوت نرم افزار موبایل تولید می کردیم، نتیجه ها را پروتکل می کردیم، به قسمت مهندسی مشاوره می دادیم که کدام طرح از همه پایدارتر کار می کرد و به قسمت خرید بهترین تامین کننده را معرفی می کردیم. تجربیاتی دارم که ممکن است برای شما مفید باشد. اگر مایل بودید، با من از طریق ایمیل fdana@web.de تماس حاصل فرمایید. موفق و پیروز باشید فرزاد

گزارش

ناشناس در 30 مهر 1399 گفته:

واقعا تولید گوشی همراه در بازار کشورمان کمترین عقلانیتی ندارد و هموطنان محترم بهتر است بدون منطق تشویق نکنند ایا خود شما حاضرید در چنین زمینه هایی سرمایه گذاری کنید؟

گزارش

ناشناس در 21 اسفند 1399 گفته:

واقعا باعث کمال تأسف است این نوع برخورد مجری و همچنین داوران، فقط از این برخورد یک چیز می توان برداشت کرد و آن اینکه نگاهمان فقط به نوک دماغ و سود سریع باشد و هرگز نکاهی به دور و استقلال و کارآفرینی و... نداشته باشیم و شرمنده ترین برخورد مجری در اعلام بی ارزشی خودکفائی و... بود انشاءالله مدیران صدا و سیما در انتخاب مجری برنامه ها دقت بیشتر کنند و امثال این مجری و کسانی که برای زایمان فرزندشان به خارج از کشور میروند را برای اجرا در رسانه ملی انتخاب نکنند والیلام علی من اتبع الهدی سید مهدی فال اسیری 09171319101

گزارش